Hizmetlerimiz

İş ortaklarınızla yapacağınız görüşmeler, basınla paylaşacağınız gelişmeler, yeni ürününüzü tanıtacak etkinlikler yapmayı planladığınızda biz yanınızdayız.

Şirketlerin tanıtım, ortaklık, genel içeriklerin görüşülmesi gibi çok çeşitli konularda gerek kendi içlerinde gerekse diğer kişi, kurum ve kuruluşlarla bir araya gelerek yapacakları toplantılarının planlamalarını en iyi şekilde organize ediyoruz. Toplantı salonu, transfer, ulaşım, konaklama, teknik donanım gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen profesyonel ekibimiz ile çalışabilir, toplantılarınızı sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.

M.I.C.E departmanımız aşağıdak ülke ve şehirlerde yerel ofisleriyle müşterilerine kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Ukrayna, Lviv ve Kiev, Sırbistan, Belgrad, Bosna Hersek ve Saraybosna, Macaristan Budapeşte.

Yerleşik olduğumuz bu destinasyonlarda tüm uzmanlığımızı hizmetinize sunmaktayız. Türkçe bilen personeliyle, güleryüzlü personeli ve çözüm odaklı anlayışıyla şirketimiz yurtdışında yapacağınız tüm organizasyonlarda sizlere hizmet vermektedir.